Įmonių finansų valdymas ir konsultacijos

Finansinė analizė yra vienas iš objektyviausių būdų tinkamai  vertinti  įmonėje sukauptą informaciją.  Be to, finansinė analizė padeda geriau suvokti įmonėje vykstančius reiškinius  ir procesus, o svarbiausia – priimti optimalius valdymo sprendimus.

Viena iš finansinės analizės sudedamųjų dalių yra apskaita. Ji atspindi kiekvieną atliktą operaciją,  ne tik registruoja atitinkamus faktus, bet ir juos susistemina ir apibendrina. Tai jau yra analizės pradžia.

MB „Verslo balansas“ sudarydamas įvairias finansines ataskaitas, apskaičiuoja svarbiausius finansinius rodiklius ir paaiškina jų prasmę vadovams. Taip pat padeda numatyti galimą bankroto tikimybę, naudodamasi  E.Altmano „Z“ modelio formule. Ir teikia konsultacijas kaip išvengti galimo bakroto.
Užsakius šią paslaugą pateiksime finansinių rodiklių skaičiavimus.

Papildomos įmonių finansų valdymo konsultacijos tai –  įmonės veiklos planavimas, kaštų mažinimo sprendimai, veiklos procesų optimizavimo projektai, pagalba gaunant finansavimą, analizė, apskaitos skyriaus darbo organizavimas ir pan.

Sprendžiant Jūsų įmonės finansų valdymo klausimus galime sudaryti ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis. Taip pat yra galimybė ir vienkartiniams projektams.

Iškilo klausimų, norite pasikonsultuoti buhalterijos ar finansų valdymo klausimais?

MB „Verslo balansas“

Tel.: (+370 620) 16 2 14

El. paštas: info@verslobalansas.lt

Darbo laikas: I - V 9.00 - 16.00 VI,VII - nedirbame.